Golden Rose

2020-11-20

Golden Rose to jedna z marek tureckiego koncernu kosmetycznego, która na dobre zagościła na polskim rynku. Wolnostojące stoiska z produktami kosmetycznymi znajdziemy w niemalże każdej galerii handlowej. Znają je wszystkie kobiety i zapewne każda z nich dokonywała tutaj zakupów.


GR – przepis marki na sukces

Golden Rose [https://horex.pl/golden_rose.html] to jedna z marek tureckiego koncernu kosmetycznego Erkul Cosmetics Sanayi Ve Ticaret AS. Do Polski weszła ona w roku 2003. Od tego czasu utworzyła tysiące punktów wolnostojących. Znajdują się one w niemalże każdej galerii handlowej. Proponowane kosmetyki to przede wszystkim: lakiery do paznokci, kosmetyki kolorowe, wody toaletowe, kremy pielęgnacyjne i akcesoria do makijażu oraz pielęgnacji dłoni i paznokci.

Marka charakteryzuje się wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Z tych dwóch powodów na dobre podbiła serca kobiet na całym świecie. Kolejnym z powodów mogłyby być certyfikaty świadczące o braku przeprowadzania testów na zwierzętach. Oferowane kosmetyki w przeważającej mierze produkowane są w jednej z najnowocześniejszych fabryk mieszczących się w Stambule w Turcji.

Przepisem na sukces przedstawianym przez firmę jest śmiała zabawa kolorami. Dodatkowo firma stawia na ciągły rozwój i przywiązanie nie tylko do najświeższych trendów, ale też predyspozycji swoich klientów. Golden Rose nie boi się eksperymentować z modą i śmiało wyznacza kolejne motywy przewodnie. Znajdziemy tutaj wiele kosmetycznych nowości, których na próżno szukać w drogeriach i sklepach kosmetycznych.

Golden Rose - oferta

Stoiska zasłynęły przede wszystkim ogromną paletą lakierów do paznokci w bardzo przystępnych cenach. Marka jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków od Erkul Cosmetics, czyli jednego z czołowych producentów lakierów do paznokci na całym świecie.

Jednak kosmetyki do paznokci to nie jedyne produkty warte uwagi. Wiele kosmetyków spod brandu GR zyskało szerokie grono zwolenniczek wśród trendsetterek makijażowych. W sieci znajdziemy mnóstwo pozytywnych opinii i poleceń.

Podkłady, pomadki, pudry oraz konturówki cechują się ogromną trwałością i naprawdę wysoką jakością oraz przystępną ceną. Kosmetyki kolorowe są dobrze napigmentowane, co nie tylko wydłuża ich trwałość, ale też sprzyja ogólnemu wyglądowi makijażu. Na pochwałę zasługują również wymienione wcześniej lakiery do paznokci.

Dzięki doskonałemu rozpoznaniu rynku i potrzeb kobiet miliony produktów marki sprzedaje się codziennie w ponad 90 krajach na świecie. Jej produkty zostały wyróżnione licznymi certyfikatami i nagrodami.