Eveline - polska marka znana na całym świecie

2020-07-28

Marka kosmetyków Eveline dostępna na horex.pl to popularny na całym świecie producent, który została założony w roku 1983, w Polsce. Siedzibą marki jest Lesznowola w województwie mazowieckim. Właścicielem tej spółki komandytowo - akcyjnej jest Piotr Kasprzycki z rodziną. Polska marka już w roku 1984 wypuściła na rynek pierwsze produkty do makijażu - czyli maskary i pomadki. Od tego czasu liczba kosmetyków dostępnych w ofercie firmy stale rośnie, dopasowując się do potrzeb współczesnych konsumentów. Nic dziwnego, że zainteresowanie tymi produktami jest naprawdę ogromne, a Eveline Cosmetics stale zyskuje nowych fanów.


Eveline Cosmetics - o produktach marki

Polska marka kosmetyków znana jest przede wszystkim ze swoich kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy. Wśród dostępnych produktów znajdziemy także kosmetyki do makijażu. Wybór jest naprawdę ogromny, więc każdy może śmiało wybrać coś dla siebie.


Kosmetyki do pielęgnacji i makijażu

Na półkach wielu sklepów - czy to drogerii, czy też wielobranżowych - można natrafić właśnie na kosmetyki tej cenionej, polskiej marki. Produkty dostępne są na 6 kontynentach, a aż 70 krajach. Można je nabyć nie tylko w Rosji, na Węgrzech czy w Chorwacji, ale też na przykład w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w roku 2020 wprowadziła do sprzedaży również kosmetyki wegańskie. Kosmetyki do depilacji, do pielęgnacji włosów, do paznokci, kremy do twarzy, balsamy do ciała, produkty do makijażu oczy i ust - wszystko to można znaleźć w ofercie firmy. W dodatku powstała także specjalna linia dla panów. Produkty tego polskiego producenta wyróżniają się nie tylko skutecznym działaniem, ale i świetną prezencją. Opakowania są zawsze tak atrakcyjne, że kosmetyki nadają się nawet na prezent.

Eveline Cosmetics - nagrody i wyróżnienia

Polska marka kosmetyków wyróżnia się na tle innych, więc nic dziwnego, że otrzymała już wiele nagród i wyróżnień. Wśród nagród, jakie zdobyła marka, warto wymienić między innymi Oskar 2004, 2005, 2006 i 2007 za kolejno mascary 3D Glam Effect, serię Slim Extreme 3D, serię Pearl Elixir i serię „Kremy do rąk”. To także Złoty Medal Intercharm Polska 2007 w kategorii Eksporter Roku, Stylowy Kosmetyk 2015 za balsamy do ciała serii „Spa! Professional Eveline Cosmetics” (to nagroda portalu Styl.pl) i Prix de Beauté za rizne kosmetyki w roku 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013 oraz 2015. Firma oczywiście nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ponieważ nadal się rozwija. Zapewne czeka ją jeszcze wiele nagród i wyróżnień.